Balso par kultūru, kura tiešajiem tās nesējiem - izpildītājmāksliniekiem kā minimums nosegtu izdevumus un radītu augsni to ienākumiem: neesi vienaldzīgs »

Par autoru - dziesminieks Uldis Altens īsumā par sevi

Latviešu bardi un folkmūzikas dziesminieki - dziesmu autors un izpildītājs, mūziķis Uldis Altens, Latvija / esejas un muzikālā poēzija
Par sevi kā dziesminieku varu teikt - esmu komforta zonas mākslinieks, kurš vislabāk atraisās intelektuāli radošā vidē ar tai atbilstošu, nepārspīlētas sterilitātes auditoriju.

Pēc izglītības esmu dizainers un ar pieredzi interjeru restaurācijā, uz šodienu arī mājaslapu satura un reklāmvides internetā speciālists; virtuozi operēju ar literāriem tekstiem. Spēju ievirzīt saturu oriģinālā un pievilcīgā gultnē. Šī lapa tapusi gan kā ieskats manās dziesminieka būšanās - esejās un dziesmiņās,- gan arī kā virtuālā grāmata, kā tikšanās meklējums.

Esejas ir kā sejas, kā gleznas un pilsētas, kuras top tapušas un nebeidzami mainās. Tās ir dialogs ar pilsētu. Dziesmas ir iedvesmas- vēsmas, vārds un vārdojums. Un tas ir mans radošais kliedziens.


Māksla ir inscenējums, 
kurā saikne ar realitāti ir nosacīta.
Labais tonis mākslā- necel kašķi, nocel jumtus!

  / Uldis Altens /
Kultūras ironija: Pārmērīga ļaušanās mākslas mulsinošajai ietekmei
var nopietni kaitēt jūsu veselībai
 ..uz sākumu         CD albums *DZIĻI* SARUNA AR DZIESMINIEKU: - Sakiet, lūdzu, vai par jūsu uzstāšanos ir jāmaksā? Ir tāds moments: mums ir ierobežots budžets.. faktiski liekas naudas nav...
KO ATBILDĒJA DZIESMINIEKS: uzzini »